Tento web NENÍ AKTUÁLNÍ, slouží jen jako VZPOMÍNKA.

O klubu

U-klub má unikátní genius loci daný tradicí a renomé jak mezi účinkujícími, tak i mezi spokojenými a věrnými diváky. Je jediným hudebním klubem v Olomouci s pestrou žánrovou dramaturgickou skladbou.

U-klub je od roku 1983 nepřetržitě hudebním klubem, kde pravidelně vystupují špičky všech hudebních žánrů české scény. Je také významným centrem společenského života města Olomouce. Probíhají zde koncerty, party, plesy, diashow, taneční kurzy, divadelní představení, charitativní a benefiční akce atd. Umožňuje ve svých prostorách pořádat koncerty i amatérských a začínajících kapel. Zde se koná mnoho kulturních a společenských akcí pořádaných studenty Univerzity Palackého Olomouc.

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

ZVUK
  • 4x JBL MP415, 2x (subwoofer) BSW 2180
  • ZESILOVAČE 1x crown CE 1000 1x crown XTi 4000
  • LIMITER A KOMPRESOR 1x dbx 166xl 1x dbx 223xl
SVĚTLA
  • základní nasvícení 2 x 5OO W halogen + 4 x 5OOW, 4x scan 8x par (4 barvy) 1x strobo 1x mlha (euro lite BN-150)
  • variabilní podium 6 x 8 metrů
  • aparatura pro pořádání diskoték, přednášek, předváděcích akcí, školení, kurzů, večírků ap.
  • možnost pronájmu špičkové aparatury P.A. Sound of Innovation

Partneři