Program

31/10/Čt19:30

Nekorektní skeče - Tros Boys aneb Mladíci z Doloplaz

START:
31/10/Čt19:30

Obec Hlubočky a divadlo Komediograf Vás zve na představení humorných divadelních skečů dotýkajících se všech oblastí našich životů. Divadlo Komediograf uvádí:
Hrají: Josef Polášek, Lukáš Pavlásek, Jakub Žáček a klavírista Zdeněk Král s doprovodnou skupinou.
Uvidíte mladíky z Doloplaz v Aquaparku v Prostějově, reportáž ze závodů do vrchu, první díl rodinného seriálu Pepé a Heduš. Groteskní skeče jsou dobrá věc, ale nekorektní groteska je ještě lepší. Bez servítek a bez obalu. Chirurgický humor, který míří na komoru a operuje bez ohledu. Není čas na citečky. Současnost se řítí příliš rychle a kulhajících spoluobčanů je čím dál víc. Nekorektno je jedinečný způsob, jak reagovat na nekorektní dobu. Ale nebojte se, smích vás ochrání. Přijďte si tedy konečně oddychnout – a nabrat sil.
Autorem představení je Luboš Balák.
Čtvrtek 31.10.2019 19:30 velký sál KD Hlubočky, Mariánské Údolí

Předprodeje připravujeme: www.ticketstream.cz a pokladna OU Hlubočky, také před představením, pokud nebude již vyprodáno.

www.facebook.com/kdnaletnim/videos/1283908268433791

www.komediograf.cz

 Nekorektní skeče - Tros Boys  aneb  Mladíci z Doloplaz

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen