AKTIVITY KLUBY BYLY PŘESUNUTY DO KD Na Letním Hlubočky.

Program

18/05/St20:00

zábavnou show „Jak se dělá šoubyznys“

START:
18/05/St20:00

PETR JABLONSKÝ & NIKOLA VOTRUBOVÁ
Obec Hlubočky Vás zve na zábavnou show „Jak se dělá šoubyznys“ imitátora, baviče a herce Petra Jablonského a zpěvačky ze Superstar 2021 Nikoly Votrubové.
Nejlepší český imitátor, bavič a herec Petr Jablonský vás zve na zbrusu novou zábavnou show, ve které se objeví celá plejáda známých osobností a celebrit. Parťačkou a kolegyní mu bude půvabná začínající zpěvačka Nikola Votrubová, která po úspěšném umístění mezi nejzářivějšími pěveckými talenty v Superstar 2021 vstupuje do šoubyznysu. Kdo jiný by Nikolu lépe provedl světem záře reflektorů, než právě zkušený Jablonský, v jehož repertoáru se nachází tolik hvězd a legend pěvecké i herecké scény.
Celebrity v Petrově podání hravě poradí křehké a nezkušené zpěvačce, která byla hozena do vod zábavního průmyslu, jak využít svých předností a bránit se nástrahám popularity, čeho se vyvarovat, na koho či na co si dát pozor a jak zazářit v různých profesních disciplínách.
Petr Jablonský s Nikolou Votrubovou vás zavedou do zákulisí světa šoubyznysu a dají nahlédnout i do soukromí našich VIP osobností.
Místo: KD Na Letním Hlubočky, Mariánské Údolí, ul. Letní 372
Vstupné s místenkou: 200,- Kč
Doprodáváme vstupenky i na místě za 200.-Kč. Vlakové spojení z Olomouce k nám: 19:45 odjezd cca 15 minut jízdy a zpět opět ČD z Hluboček, Mariánského Údolí 22:45 hod. cena za jízdenku :28 korun, tedy jen k nám, můžete i bivakovat.

Autogramiáda po akci
Občerstvení je zajištěno

zábavnou show „Jak se dělá šoubyznys“

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen