Program

23/03/Po17:00

Revue Veselá pouť - loutkoherecké divadlo LOUDADLO

START:
23/03/Po17:00

Zveme všechny děti (a nejen z Hluboček) i jejich rodiče a prarodiče na revue Veselá pouť. Vystoupí loutkoherecká skupina LOUDADLO spolupracující s Českou televizí Praha na pořadu pro děti „Studio kamarád“.
Místo: velký sál KD Na Letním – Hlubočky
POZOR !!! ¨
Máme nový náhradní termín: pátek 29.5.2020 :)
Vstupenky zůstávají v platnosti!!
Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí – do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!“ Divadlo v loňském premiérovém vystoupení zaujalo použitím techniky černého divadla s UV nasvícením scény. Loutky tak náderně svítí, představení je interaktivní a děti se rozhodně nenudí. Finále s plyšáky Jů a Hele včetně focení bude pro děti nadlouho nezapomenutelný zážitek.
Vstupenky v pokladně OÚ Hlubočky a také na www.ticketstream.cz již brzy:)

Vstupné: 70,- Kč dítě do 10 let, dospělý 130,- Kč

Varianty děti + dospělý:
1 + 1 = 150,- Kč
2 + 1 = 200,- Kč
2 + 2 = 250,- Kč
1 + 2 = 230,- Kč

www.loudadlo.cz

Revue Veselá pouť - loutkoherecké divadlo LOUDADLO

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen