AKTIVITY KLUBY BYLY PŘESUNUTY DO KD Na Letním Hlubočky.

Program

22/05/Ne16:00

IX. benefiční koncert na záchranu kaple v Sedmi Dvorech

START:
22/05/Ne16:00

POZOR, POZOR! Již IX: benefiční koncert na záchranu a opravu kaple sv. Jana Nepomuckého v Sedmi Dvorech, místní části Moravského Berouna se koná již přímo v opravované kapli!! Na koncertě vystoupí Smíšený pěvecký sbor města Šternberka pod dirigentským vedením ing.Tomáše Nikla. Zazní výběr písní od významných autorů různých hudebních epoch. Benefiční koncert se koná v neděli 22. května 2022 od 16:00 hodin.
Bude zajištěna kyvadlová doprava auty pro diváky od parkoviště pod farním kostelem v Berouně přímo ke vchodu do kaple od 15:30. Vstup ke kapli je ve směru od nádraží přes pastvinu a bude označen směrovkami i info tabulemi. Krávy byly obeznámeny s termínem pořádání této kulturní a historické (po mnoha letech) akce v kapli a byly chtě, nechtě vysídleny na jiné pastvisko. Doporučujeme sportovní oblečení, v kapli ještě není podlaha a spousta dalších věcí... Ke shlédnutí bude také připravena výstava fotografií s historie kaple a postupné obnovou. Vstupné dobrovolné nebo sponzorské. Doprava po koncertě samozřejmě zpět do Berouna zajištěna.

IX. benefiční koncert na záchranu kaple v Sedmi Dvorech

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen