1.12.2014 - 30.12.2014 19:00
Prosincová předvánoční nabídka sálu U-klubu na vaše večírky!!!
Naše nabídka prostor Ú-čka na letáku v příloze..... máme teplo, světlo, ozvučení sálu na tanečky, spoustu místa na taneční dovádění, světelnou discorampu! V baru studentské ceny na celý sortiment...:)) A to vše nejen pro VŠ studenty! Umíme i firemní párty! Taky vaši šéfové šetří...uspořádejte si předvánoční párty u nás sami a bez nich....
|> plakát

4.2.2015 19:30
Vladimír Mišík + 40 let Etc tour 2014
Přeložený koncert z listopadu 2014. Etc touto šňůrou slaví své jubileum! Předprodej vstupenek v IC, podloubí radnice a na www.ticketstream.cz
|> plakát |> soubor

18.2.2015 20:00
Jelen + Nebe: společné turné
Vstupenky již v prodeji na www.eventim.cz událost na FB www.facebook.com/events/437906596371129 Předprodeje U-klubu v Olomouci (obvyklé) také zahájeny!! Dále lístky i na www.ticketstream.cz a www.smsticket.cz Využijte možnost zakoupit vstupenky na tento dvojkoncert jako zajímavý vánoční dárek!
|> plakát |> soubor

9.3.2015 19:30
HOP TROP 35 LET
Jubilejní turné kapely k výročí kapely, hrající od začátku stále v nezměněné sestavě, součástí galakoncertu i videoprojekce z bohaté historie žánrové legendy! Předprodeje U-klubu v Olomouci zahájeny!! Lístky také na obou předprodejových sítích: www.ticketstream.cz a www.smsticket.cz Využijte možnosti zakoupit vstupenky na koncert jako vánoční dárek.
|> plakát |> soubor

PŘEDPRODEJE:


Vstupenky v kamenných prodejnách.

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER, www.ticketstream.cz.

Na akce pořádané U-klubem můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova! Vstupenky také na www.smsticket.cz a můžete koupit lístek přímo z vašeho mobilu, kdekoliv a hned!

Vstupenky nevracíme ani nevyměňujeme.
Změna programu vyhrazena.

Na všechny koncerty pořádané
U-klubem je 10 % sleva na vstupence pro studenty s platnou ISIC kartou, (na 1 kartu 1 vstupenka, početně limitovaná edice vstupenek). Vstupenky se slevou ISIC POUZE v předprodejích na baru U-klubu.
BastArt.cz
wifi  
sms ticket ticketstream